Skip to content

ÖZEL UÇAK KİRALAMA

ÖZEL JET KİRALAMA

HIZLI FİYAT AL

AIR CHARTER SERVICE, İŞ VE SEYAHAT AMAÇLI ÖZEL UÇAK KİRALAMASI SUNMAKTADIR.

ETKİNLİK & ESNEKLİK

Üst düzey yöneticilerin zamanlarını en etkin şekilde kullanmaları için özel uçak kiralaması sağlamaktayız.

Özel uçak kiralamak, yönetici ve üst düzey yöneticilerin, yoğun programlarını en hızlı biçimde gerçekleştirmelerini sağlar.

Değişik ülke ve şehirlerdeki bir çok toplantıya gidebilir veya bir gün içerisinde farklı sahaları ziyaret edebilirler. Özel uçak ile seyehat etmek, şirketinizin üst düzey yöneticileri için, en rahat ve en güvenli yoldur.

Private Jet Charter
Private Jet Charter

LÜKS, KONFOR & GİZLİLİK

Özel jetler aynı zamanda seyahat ve tatil amaçlı da kullanılmaktadır. Ailenize ve arkadaşlarınıza lüks, konfor ve gizlilik içinde seyahat etme olanağı sağlar.

İster kayak yapmak için kısa bir haftasonu tatili olsun, ister Karayiplerde iki haftalık bir tatil olsun, sizin ve sevdiklerinizin güven içerisinde gidecekleri yere ulaşmasını sağlamak için her zaman en uygun uçağı bulacağız.

Özel terminallere erişim, size yoğun havalimanlarının koşuşturmasını yaşatmaz ve uzun güvenlik kuyruklarında zaman kaybetmenizi engeller.

Özel uçak ve jet kiralamak mi istiyorsunuz? Bizi +020 3666 0579 numaramızdan arayın veya

HIZLI TEKLİF ALIN

ÖZEL JET KİRALAMADA NEDEN ACS ?

 • Lüks ve Konfor: Uçmak sizin için bir bir zevk olmalıdır ve biz de bu tecrübenizi sizin için olabildiğince lüks ve konforlu hale getireceğiz.
 • Özel Hayat ve Güvenlik: ASC ile yapacağınız her uçuş, özel hayatınızın gizliliğini garanti eder. Uçuşunuzun her aşamasında güvenliğiniz için tüm önlemler alınır.
 • Kendi Tarifenizi Oluşturun: Ticari uçuşlar ile aktarma yapın veya belirlediğniz tarifeler ile uçun - Her türlü ihtiyacınıza cevap verecek en uygun özel uçağı size sunacağız.
 • Daha Fazla Havalimanına Ulaşın: Tarifeli seferlerin ulaşamadığı, gideceğiniz yere en yakın konuma ve uzak lokasyonlara ulaşım.
 • VIP Terminal Erişimi: VIP yolculara özel, uçağa gitmeden önce özel olarak tasarlanmış, konforun ve kalitenin ön planda tutulduğu bekleme salonlarında, kalabalıktan ve gürültü kirliliğinden uzakta sakin bir ortam.
 • Küresel Erişim: Nereden ya da nereye uçmak isterseniz isteyin; uluslararası ofis ağımız, küresel boyutta sahip olduğu yerel bilgi ile uçuşunuzun en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlar.
 • Uygun Maliyet: Saygınlığımız ve alım gücümüz, size en iyi özel uçak fiyatları sunmamızı sağlayacaktır. Size her zaman en uygun maliyetli çözümleri bulacağımızdan emin olun.
 • Uçak Seçimi: 50,000 uçağa ve 130 farklı uçak tipine direk erişim olanağımız ile, size her zaman ihtiyaçlarınıza en uygun uçağı bulacağız.
 • Kişisel Müşteri Temsilcileri: Size özel uçak uzmanınız, ikram menünüzden, uçuşunuzda yapacağınız son dakika değişikliklerine kadar ihtiyacınız olabilecek her türlü konuda size destek vermek için 7/24 hizmetinizdedir.

FREQUENTLY ASKED QUESTIONS

After your initial enquiry you will be assigned a personal charter expert who will send you a selection of quotes for you to choose from. Each quote will have a clear breakdown of aircrafts and airports and reasons they have been selected for you. Should you wish to go ahead they will then book the aircraft and send you all the flight details including directions to the terminal and any other important information. They will be your first point of call for any further enquiries you may have up to the flight and, if possible, they will meet you at the terminal. From your initial quote you will be able to contact your account manager 24/7 (if on holiday you will be assigned another account manager to cover) so you can call from wherever, whenever you like.

Your dedicated account manager will advise you and provide you with a suitable range of aircraft based on your requirements, assisting you with your final decision. View our aircraft guide for further information.

You will be told how much the hold can take on your chosen aircraft and can upgrade if you feel more space is needed. This will generally be far more than that of a commercial airline. You may also need to upgrade if carrying things like golf clubs and skis. If travelling with a gun, you will need to provide a license and the gun and ammunition must be kept separate. It is then at the captain’s discretion whether it can be on board.

Using private terminals means that you are able to check-in much closer to take-off than you could on a scheduled service flight. Sometimes you can arrive as little as 15 minutes before the aircraft is due to depart, and in some cases you can even be driven directly to the aircraft for boarding.

Yes but there are certain rules if flying in to or out of the UK. They will need a pet passport, to be microchipped, their rabies vaccination history (which must be in date) and a tapeworm treatment to be administered 12-24 hours prior to arrival in the UK.

NEED MORE INFORMATION?

EK BİLGİLER

İhtiyaçlarınızı bize iletin ve uçak kiralama uzmanlarımızdan ücretsiz fiyat alın. (*)'lı alanları doldurmanız zorunludur.

HIZLI TEKLİF ALIN
 • YILDA 10,000 UÇAK KIRALAMASI

 • KÜRESEL ERIŞIM

 • UÇAK MENZİLİ

 • KİŞİSEL HİZMET

SELECT UP TO MORE -

SEÇİLMİŞ UÇAKLARINIZ KARŞILAŞTIRMAYA HAZIR

ŞİMDİ KARŞILAŞTIR
 • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
 • ÜCRETSİZ
 • 25 YILLIK DENEYİM
 • 7/24 HİZMETİNİZDE