İçeriğe geç

YORUM VEYA YARDIM İÇİN HAZIRIZ

Uçak kiralamada küresel bir lider olan ACS, gazeteciler için bir çok konuda bilgi ve yorum sağlamada ideal bir pozisyona sahiptir.

ACS'in işleri büyük ölçüde global ekonomiye bağlı olup, dünyada meydana gelen olaylara göre tepki vermektedir. Bu yüzden uzmanlarımız her zaman son dakika haberleri ve güncel olaylar hakkında bilgi sahibidir.

Tanıtımını yapacağımız kendi ürünlerinmiz, uçaklarımız ve rotalarımız olmadığından tarafsız görüşler sunabildiğimiz için sık sık havacılık sektörü hakkında bilgi vermemiz istenir. ACS, olarak helikopter, özel jet, ticari havayolları ve kargo uçakları gibi çok çeşitli uçak tiplerinin kiralama sını yapmaktayız. Bu da ACS'in havacılığın tüm alanlarında uzman bir ekibe sahibi olduğunun bir kanıtıdır.

ACS size bir çok konuda yorum, bilgi ve röportaj sağlayabilir. Size yardımcı olabilmemiz için, bu sayfadaki bağlantıdan indirebileceğiniz Basın Paketi'ne göz atın. Her türlü sorunuz için bize ulaşın. E-mail adresimiz: media@aircharter.co.uk.

GLENN PHILLIPS

PRESS OFFICER

Glenn joined Air Charter Service in 2000 with a degree in Marketing & Modern Languages. After stints in both aircraft operations and cargo sales within the company, he moved to the position of Press Officer, and there is no one with more in depth knowledge of how ACS works and the markets in which it deals. Overseeing all PR across the company’s network of offices, Glenn is the main media contact at ACS.

Follow Glenn on Twitter at @Glenn_ACS.

CLAIRE ELLIS

TRAVEL AND AVIATION COPYWRITER

Claire began her career at Kuoni Travel between her second and third year of University. After completing her degree in Creative Writing, she returned to help establish a new Content Team as a Copywriter and then, Content Editor. Now at ACS she creates inspiring content for worldwide distribution, drawing on her wealth of destination knowledge and utilising her love of travel and keen interest in social media.

Follow Claire on Twitter at @Claire_ACS.

EK BİLGİLER

EK BİLGİLER

İhtiyaçlarınızı bize iletin ve uçak kiralama uzmanlarımızdan ücretsiz fiyat alın. (*)'lı alanları doldurmanız zorunludur.

HIZLI TEKLİF ALIN
  • YILDA 10,000 UÇAK KIRALAMASI

  • KÜRESEL ERIŞIM

  • UÇAK MENZILI

  • KIŞISEL HIZMET

  • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
  • ÜCRETSİZ
  • 25 YILLIK DENEYİM
  • 7/24 HİZMETİNİZDE