Skip to content

HAKKIMIZDA

GÖRÜŞLER

MÜŞTERILERIMIZ HAKKIMIZDA NE DÜŞÜNÜR

Başbakanimiz, Hint Okyanusu'nda son tsunami karşısında emekleriniz icin bizzat tesekkurlerini iletmemi istedi.

Yardım ve kurtarma operasyonlarında oynadigi onemli rolü ve felaket sahnesine hayati ekipman ve ekibi getiren, sektörünun en buyuk sirketi ACS’ye hızlı ve etkin taşıma cozumleri icin tesekkuru borc biliriz. ACS. b ugüne kadar olduğu gibi, tekrar dünyadaki öneminin altını çizmektedir.

Hızlı yanıt ve yardım çalışmalarındaki yeriniz icin tüm kişilere teşekkürlerimi göndermek istiyorum. Desteginiz icin minnettarım.

Alistair Darling - Ulaştırma Bakanlığı

Güvenligimizin tehlike altinda oldugu durumda Libya’dan Çin vatandaslarini tahliye gorevindeki basarisina atfen, Başkonsolosluk olarak büyük çabalari için ACS’ye içten teşekkürlerimi ifade etmek isterim.

ACS Sabha Libya ve Hartum Sudan dan yaklaşık 800 Çinli tahliyesi için 5 charter uçuşu isleterek basariyla gorevi tamamladi. Başkonsoloslugumuz, ACS Dubai Direktoru sayın Dmitriy Korshunov’a acil talebimiz ve değişken durum karsisinda önerdikleri pratik tavsiyeler doğrultusunda esnek kiralama uçuş hizmetleri ile bir zaiyata ugramadan kurtulmamizda buyuk bir rol oynamistir.

ACS olmadan bu operasyonun gerçekleştirilmesi bizim için daha da zor olurdu.

Çin Halk Cumhuriyeti Dubai Başkonsolosluğu

İspanya'daki ürün lansmanımiz icin kullandigimiz charter uçuşundaki tüm yardımlarınız için teşekkür etmekve size yazmak istedim.

Medya misafirlerimiz ve üst yönetim bizim için düzenlenmiş hizmet düzeyi ile etkilendik.

Bizlere çalışmalarimizda ettiğiniz yardımlar için bizzat teşekkür ederim, yakın gelecekte tekrar sizinle çalışmayi umut ediyorum.

Basın Sorumlusu - Uluslararası otomobil üreticisi

Yüksek hizmet standartlarıniz sebebiyle ozellikle ABD içinde, tüm yöneticilerimiz icin ozel ucak kiralamada ACS ‘yi kullaniyoruz ve çok güvenilir olduğunu düşünüyorum.

Tüm lojistik uçuş ve havaalanı düzenlemeleri icin düzgün ve verimli çalışan ACS son derece güvenilirdir.

ACS yoğun ucak kiralama programları icin ekstra hizmet ve esneklik sağlamistir. Onların hizmetlerini tavsiye içinde hiçbir tereddütum yoktur.

Grup CEO'su Yonetici Asistani - İngiltere merkezli üretici

Bizlere çok kısa bir sürede hava taksi hizmeti kullanmamiza olanak sağlayan ACS hizmet düzeyi ile bizleri son derece etkilemistir.

Ucusa sadece birkac saat onceden haber vermemize ve normal çalışma gününün dışında olmasina ragmen düzenledikleri ozel ucak kiralamamizda hersey harikaydi. Tebrikler.

Air Charter Service ekibi son derece hızlı ve profesyonel hizmet ile cevap verdive hiçbir şeyi ikinci kez sormamiza gerek kalmadi. Tum ayrintilara gosterdikleri dikkat ile tercih sebebimiz oldu.

Gelecekte onları yeniden kullanmak ve tavsiye için hiçbir tereddütum yok ve kesinlikletekrar kullanacagim.

İcra Kurulu Başkanı PA - Uluslararası otel zinciri

Air Charter Service gece veya gündüz herhangi bir zamanda ucak çağırmak için güvenilir bir kiralama şirketi olduğu kanıtlanmıştır.

Zamanin kisitli oldugu oldugu gereksinimleriniz icin ACS guvenilir partnerimizdir. Hesap yöneticiimiz son derece profesyonel, verimli ve samimi olarak bize en uygun opsiyonlari en hizli bicimde sundu.

Air Charter Service kısa sürede bizlere en uygun uçuş seçenekleri ve işlemleri basitce tamamladi.

Bizim için karmaşık olan bir rezervasyon sürecini kolaylaştırarak iş seyahat icin ihtiyaçlarımizi tamamlayan ACS’yi bizimki gibi ihtiyaclari olan herhangi bir firmaya tavsiye ederim.

Başkan - Asya telekomünikasyon şirketi

" Planlama aşamasında bana uçakların fotoğraflarıni göndererek ve tüm farklı seçenekleri açıklayan hesap yoneticimiz bize en verimli bicimde yardimci oldu ve yaklaşımi ile tamamen verimli ve hesapli ucak kiralama sagladi.

Tum değişikliklere rağmen olumlu bir tutum ile sorunlarimizda varligini telefonun diger ucunda hep hissettim. Bizlere özen ile hizmetlerinde özellikle etkilendim ve herhangi bir beklenmedik durumda derhal yardimci oldular.

Bütün islemlerimizi telefon ile hallettik ve islerimizi çok daha kolay yapmış olduk. "

Kurumsal Destek Yöneticisi - Uluslararası banka

NEED MORE INFORMATION?

EK BİLGİLER

İhtiyaçlarınızı bize iletin ve uçak kiralama uzmanlarımızdan ücretsiz fiyat alın. (*)'lı alanları doldurmanız zorunludur.

HIZLI TEKLİF ALIN
  • YILDA 10,000 UÇAK KIRALAMASI

  • KÜRESEL ERIŞIM

  • UÇAK MENZİLİ

  • KİŞİSEL HİZMET

SELECT UP TO MORE -

SEÇİLMİŞ UÇAKLARINIZ KARŞILAŞTIRMAYA HAZIR

ŞİMDİ KARŞILAŞTIR
  • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
  • ÜCRETSİZ
  • 25 YILLIK DENEYİM
  • 7/24 HİZMETİNİZDE