Skip to content

HAKKIMIZDA

ŞİRKET TARİHÇESİ

NEREDEN NEREYE

Bir pilotun oğlu olan Chirs Leach'in havacılık kanında vardır. 1990 yılında Birleşik Krallığın bir ilçesi olan Kingston Upon Thames'da bir bodrumdan katından, uçak kiralama piyasasına baktı ve bir fırsat gördü. Piyasada bir doygunluk olsada hala eskik kalan birşeyler vardı. Havacılık endüstrisinde 1970'lerde Saturn Airways'de başlayan deneyimi, kişisel hizmetin farklılık yaratacağına dair mantrasını kendisine aşılamıştır. Bir çok şirketin ihmal ettiği iki şey vardır. Birinci müşteriler hoş tutulmak isterler, ikincisi ise müşteriler başlantı kurdukları kişilerin güvenilir olmalarını isterler.

Chris diğer uçak kiralama şirketleri arasında bir boşluk olduğuna inandı, ama bu boşluğu dolduracak olan firma öncelikle müşterilerine olağanüstü hizmet vermeye ve onlarla uzun süreli ilişkiler kurmaya odaklanmış olmalıydı. Sizin için fazladan bir mil gidene, sizin her zaman daha fazlasıyla dönemniz gerektiğine inandı. Ve bu inançla bir şirket kurdu ve Air Charter Service doğdu.

Bir müşteri ister bizden sadece kendisini ve diğer yolcuları uçurmamızı, ister önemli bir kargonun gönderimini istesin, tüm uçuş deneyiminin gönül rahatlığı içerisinde geçmesini garanti ederek, en büyük beklentilerin ötesi bir seviyede kişisel hizmet vereceğimize söz veriyoruz.

Yıllar sonra, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Orta Doğu ve Asya'ya yayılan ağıyla, ACS, dünya çapında binlerce müşteriye gururla hizmet vermektedir. Yılda yaklasık olarak 10,000 charter hizmeti vermekteyiz.

Hikayemiz nerede baslasa ve bugun dunya lideri konumumuza gelsekte, musterilerimize olan sadakatimiz ve ozenimizden hicbir azalma olmadi. Aksine, bizlere ve buyumemize destek olan musterilerimize bugun en gelismis imkanlar ile tam destek ile hizmet etmekteyiz.

NEED MORE INFORMATION?

EK BİLGİLER

İhtiyaçlarınızı bize iletin ve uçak kiralama uzmanlarımızdan ücretsiz fiyat alın. (*)'lı alanları doldurmanız zorunludur.

HIZLI TEKLİF ALIN
  • YILDA 10,000 UÇAK KIRALAMASI

  • KÜRESEL ERIŞIM

  • UÇAK MENZİLİ

  • KİŞİSEL HİZMET

SELECT UP TO MORE -

SEÇİLMİŞ UÇAKLARINIZ KARŞILAŞTIRMAYA HAZIR

ŞİMDİ KARŞILAŞTIR
  • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
  • ÜCRETSİZ
  • 25 YILLIK DENEYİM
  • 7/24 HİZMETİNİZDE