Skip to content
RUSYA

DESTİNASYON REHBERİ

RUSYA

Rusya'ya özel uçak kiralama

Rusya birçok farklı kültürü içerir. Geniş, havadar ve güzel şehirler ile insanı büyüleyen manzaralara, tarihe, muazzam mimariye sahip bir ülkedir. Büyük yüz ölçümü yüzünden, ülkeyi demir ve kara yolu ile dolaşmak çok zaman harcamaya sebep olur. Bu yüzden bu güzel ülkeyi dolaşmak için sizde özel bir uçak kiralayın.

Moskova ve Saint Petersburg en çok bilinen iki büyük şehridir. Moskovayı ziyaret ettiğinizde yapacak çok şey bulacaksınız. Tarihi Kremlin Sarayı, Kırmızı Meydan ve St Basil’s Kathedralinden, şehrin içindeki dans klüplerine kadar pek çok seçenek bulabilirsiniz. St. Petersburg UNESCO Dünya Mirası statüsündedir. Şehir muazzam sanat, mimari ve kültüre sahiptir. Bir çok kanal ve tarihi köprüleri yüzünden Kuzeyin Venediği olarak bilinir. Aynı zamanda güneşin ufukta tam batmaması yüzünden Beyaz Geceleri ve uzun yaz akşamları ile ünlüdür.

Daha başak birçok gezilmeye değer şehire sahip olan Rusya kültür ve tarih bakımından çok zengindir. Güneş ve kar bu ülkeyi gezmek için başka bir sebeptir. 2014 Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapan Sochi yazları parkları, gece klüpleri ve barlarıyla; kışları ise şehrin biraz dışındaki kış sporları yapabileceğiniz merkezleriyle öne çıkmaktadır. Komşuları Adler ve Krasnaya Polyana olimpiyatların farklı dallarının gerçekleştiği dağ kasabalarıdırlar ve Rusya daha başka birçok kış eğlencesi bulabileceğiniz yerlere sahiptir.

Yeme-içme konusunda Rusya güveç ve votkanın karşı konulamaz kombinasyonlarını sağlamaktadır. Ülke genelinde birçok farklı mutfağı tadabilirsiniz. Göçmenler nedeniyle ülkenin dört bir yanında avrupa, Gürcistan ve Azerbaycan mutfaklarını tatma şansı bulabilirsiniz. Votkanın ana vatanı olan Rusya'da 3 ana isim göze çarpmaktadır, Stolichnaya, Russian Standard and Putinka. Ülkenin her yerinde bu ünlü rus votkalarını bulabilirsiniz.

Bu büyük ülkenin sadece bir bölümünü gezebilmek için bile olsa şimdi Air Charter Service ile bir özel uçak kiralayın ve Rusya'yı keşfetmenin tadına varın.


İlgili Destinasyonlar


 
SUBMIT CV

EK BİLGİLER

İhtiyaçlarınızı bize iletin ve uçak kiralama uzmanlarımızdan ücretsiz fiyat alın. (*)'lı alanları doldurmanız zorunludur.

HIZLI TEKLİF ALIN
  • YILDA 10,000 UÇAK KIRALAMASI

  • KÜRESEL ERIŞIM

  • UÇAK MENZILI

  • KIŞISEL HIZMET

SELECT UP TO MORE -

SEÇİLMİŞ UÇAKLARINIZ KARŞILAŞTIRMAYA HAZIR

ŞİMDİ KARŞILAŞTIR
  • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
  • ÜCRETSİZ
  • 25 YILLIK DENEYİM
  • 7/24 HİZMETİNİZDE