Skip to content
LONDRA

DESTİNASYON REHBERİ

LONDRA

İNGİLTERE

Londra'ya özel jet charter uçuşları

Londra'ya özel jet charter uçuşu yapın ve bu muazzam şehrin ve 32 bölgesinin size sunacaklarını keşfedin.

Çok sayıdaki tarihi yerleri ve turistik alanları Londra'nın karakterine katkı yapmaktadır. Bunlardan en önemlileri; Buckingham Sarayı ve Parlamento Binasını ziyaret edip ikonik Big Ben'i görebileceğiniz Westminster'dır.

South Bank'deki London Eye,Tower of London ve Tower Bridge 'i görebileceğiniz nefes kesen bir Londra manzarası sunmaktadır. Tabi Canary Wharf'ın ışıkları da kaçırlımamalıdır.

South Bank, ayrıca sanat tutkunları tarafından ücretsiz olarak düzenli bir şekilde ziyaret edilen Tate Modern'e de ev sahipliği yapmaktadır. West End tiyatrosu sahnesi de, şehirde yapılması gereken kültürel şeyler listesine eklenmelidir.

Alışveriş ypamak aradığınız şey ise, Oxford Street'de bulunan ünlü Harrod’s store sizin için uygun olacaktır. Westfield'de ayrıca 2 adet daha alışveriş merkezi bulunmaktadır. Bir tanesi şehrin batı kısmında diğeri ise doğu kısmındadır.

Wembley stadyum turu, futbol fanları için büyük bir eğlence olacaktır. Ve tabi ki Londra sayısız Premier Lig Takımlarına ev sahipliği yapmaktadır. Lords, Wimbledon ve Twickenham ise sırasıyla şehirde kriket, tenis ve rugbynin varlığını sağlar.

Londraya hizmet sunan büyük Havalimanları, London Heathrow, Gatwick, Stansted, London City ve Luton'dur.


İlgili Destinasyonlar


 

SELECT UP TO MORE -

SEÇİLMİŞ UÇAKLARINIZ KARŞILAŞTIRMAYA HAZIR

ŞİMDİ KARŞILAŞTIR
  • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
  • ÜCRETSİZ
  • 25 YILLIK DENEYİM
  • 7/24 HİZMETİNİZDE