Skip to content

HAKKIMIZDA

EKİBİMİZLE TANIŞIN

YÖNETİM KURULU

CHRIS LEACH

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Chris Leach in damarlarında bir pilot oğlu olarak hep havacılık akmaktaydı. 1970 lerde havacılık hayatına Saturn Havayolları ile başladı. Avrupanın bir çok bölgesine yapılan yolcu uçuşlarında görev alarak havacılığın her yönünde kendini geliştirdi. 80 lerin başında Transamerica Havayollarının, büyük kıtlık döneminde Sudan merkezinde görev alması ile, bir çok yolcu ve yardım uçuşlarını organize ederek havacılık tecrübesini arttırdı. ACS'i 1990 da Kingston'da bulunan evinin bodrumunda kurdu. Havacılık marketindeki tecrübesi, Birleşmiş Milletler gibi organizasyonlarla yolcu ve kargo uçuş kontratları yapma başarısını sağladı. Hiçbir banka kredisi almadan, organic olarak büyüymeyi hedefleyerek, büyük yatırımlar ile Chris ACS'i, o küçük bodrumdan şuanki Dünya'nın önde gelen havacılık şirketlerinden biri haline getirdi. Onun başarı sırrı müşetriler ile kişisel diyoloğu her zaman sürdürebilmek ve ilişkiyi bir adım ileri taşımaktır. Bu sayede müşteriler her zaman kendisi ile iletişime geçecek ve şirket büyümeğe devam edecektir.

CHRISTINE LEACH

FİNANS MÜDÜRÜ VE SEKRETERİ

Christine havacılık kariyerine Lear Siegler ( American Avitron ) ve British Aerospace'te başladı. Christine ACS in tüm idari alanlarında görev aldı ve kurulumundan beri yönetim ve sekreterliğini yürüttü. Stewart Pitt'in 2007 de şirkete katılmasına kadar Finans Departmanını yönetti ve şirketin muhasebe yapısını kurdu ve işleyişini düzenledi. Hukuk depatmanı kurulana kadar şirketin hukuk işlerini yürüttü ve global büyüme için şirketin yurt dışı ofislerini kurdu. Zamanla her ofisinin yönetim yapısı oluştukça kendini şu anki şirketin grup sekreterliği görevine konsantre edebildi. Kendisi aynı zamanda şirketin Sosyal Sorumluluk ve yardım kampanyalarını yönetmektedir.

JUSTIN BOWMAN

CEO

Justin'den daha fazla havacılığa hevesli birini bulmak çok zordur. Justin ansiklopedik uçak bilgisi ile ünlüdür ve boş vakitlerini pilot olarak uçarak değerlendirmektedir. Justin son 20 yılda Avrupanın en güvenilir ve başarılı uçak kiralama uzmanlarından biridir. Tam bir profesyonel olan Justin her bir çalışan ile yakın temas halindedir ve iş hayatındaki mükemmellik arzusunu sürdürerek kariyerine devam etmektedir. ACS'te bulunduğu süre zarfında şirketin iş geliştirmesini sağlamış ve ACS yönetiminin kilit bireyi olmuştur.

RUAN COURTNEY

COO

Ruan 15 yılı aşkın süredir ACS'de çalışmaktadır ve ACS bünyesine katıldığından beri yönetimde bir çok kez önemli görevler almıştır. Başlangıçta Londra kargo departmanında çalışmış, daha sonra kariyerine özel jet departmanında devam etmiştir. Ruan, Uluslararası Gelişim Direktörü görevi alarak Birleşik Krallığa dönmeden ve Özel Jet Grup Yöneticisi olmadan önce 2004 yılında Kuzey Amerika Direktörlüğü yapmıştır. Dünya piyasasında bir çok departmanda, bir çok görevde çalışmış ve etkileyici bilgi birikimi ile 2013 yılında ACS'in COO olarak görev yapmaya başlamıştır.

JUSTIN LANCASTER

GRUP TİCARİ DİREKTÖRÜ

Justin, müşterileri arasında piyasanın en ünlü isimlerini sayabilen büyük deneyime sahip bir özel jet kiralama uzmanıdır. Bu konudaki kariyerine Ostend'ki eski ACS'in operasyon biriminde başlamış ve burada bir kiralama operasyonunun başarılı bir şekilde yapılabilmesi için gerekli olan yer hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Daha sonra burada kazandığı deneyimin etkilerini çok gördüğü işin satış kısmına geçmiş ve sahip olduğu pratik bilginin ne kadar değerli olduğunu ACS'e kanıtlamıştır. Justin 2013'de Grup Ticari Direktörü olarak göreve başlamıştır.

STEWART PITT

FİNANS DİREKTÖRÜ

Stewart Pitt, ACS yönetici ekibinin bir diğer tecrübeli üyesidir. Stewart, 1997'de KPMG'den ACA belgesi almış ve o tarihten beri British Airways'de Finansman Müdürü olarak, London Stock Exchange'de finans planlarının yönetimi ve süreç üst düzey ticari hesap uzmanı olarak görev yapmıştır. Steawrt'ın sahip olduğu bilgi ve tecrübenin ne kadar değerli olduğu ACS'de çalışmaya başladığı ilk günden itibaren kendini belli etmiş ve bu sayede ACS ülkedeki finansal açıdan en güvenli şirketlerden biri haline gelmiştir.

TAMSIN SIMMONS

İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ

Tamsin, insan kaynakları ve işe alım sektöründe 10 yılı aşkın deneyimi ile 2009'da ACS'e katılmıştır. Bundan önce turizm sektöründe, operasyon, satış ve iş geliştirmede çalışmıştır. Tamsin ayrıca otel sektöründe de çalışmış ve Marriott International'da 3 tıl boyunca İK Müdürü olarak görev yapmıştır. Tamsin'in farklı sektörlerde ve İK'nın tüm alanlarında sahip olduğu engin tecrübesi, ACS'de işe alımların, eğitimlerin ve yönetim süreçlerinin gelişimine olanak sağladı.

CHARLES PRESCOTT

BAĞIMSIZ YÖNETIM KURULU ÜYESI

Charles, şuanda danışmanlık hizmeti verdiği Fitch Ratings'de, Ağustos 2013'de emekli olmadan önce, 30 yıl boyunca genel müdürlük yapmış ve küresel Finansal Kurumların Fitch kredi derecelerinin yönetimi ve operasyonundan sorumlu olmuştur. Charles şirketin uluslararası gelişiminde önemli bir rol oynamış ve 25 yıl boyunca Latin Amerika'daki Fitch analitik ve iş aktivitelerinden sorumlu olmuştur. Charles, İngiltere ve Gallerde Yeminli Mali Müşavirler Enstitüsü üyesidir ve Coopers & Lybrand'da denetim müdürü olmadan önce, Champness, Corderoy, Beesley & Co. tarafından belgelendirilmiştir.

NEED MORE INFORMATION?

EK BİLGİLER

İhtiyaçlarınızı bize iletin ve uçak kiralama uzmanlarımızdan ücretsiz fiyat alın. (*)'lı alanları doldurmanız zorunludur.

HIZLI TEKLİF ALIN
  • YILDA 10,000 UÇAK KIRALAMASI

  • KÜRESEL ERIŞIM

  • UÇAK MENZİLİ

  • KİŞİSEL HİZMET

SELECT UP TO MORE -

SEÇİLMİŞ UÇAKLARINIZ KARŞILAŞTIRMAYA HAZIR

ŞİMDİ KARŞILAŞTIR
  • KİŞİSEL MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ
  • ÜCRETSİZ
  • 25 YILLIK DENEYİM
  • 7/24 HİZMETİNİZDE